CZYM JEST KOMPOZYT KAMIENNY AQUASTONE®
JEST NATURALNEGO POCHODZENIA
Przyjazny środowisku materiał składa się z około 75% naturalnego skruszonego dolomitu, a w 25% z żywicy poliestrowej. Komponenty do jego tworzenia pochodzą ze sprawdzonych i certyfikowanych źródeł.
JEST WYTRZYMAŁY
Dzięki swojemu głównemu składnikowi, który ma naturalne pochodzenie, modele wykonane z kompozytu kamiennego Aquastone® są twarde i odporne na uszkodzenia. W przeciwieństwie do innych materiałów obecnych na rynku, produkty w przypadku niewielkich uszkodzeń są w pełni naprawialne.
JEST INNOWACYJNY
Kompozyt kamienny Aquastone® posiada specjalny składnik hydrofobowy, który zapewnia lepsze walory użytkowe produktów. Ich gładsza powierzchnia sprawia, że są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i bardziej higieniczne.
DAJE PRAWIE NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE
Nasza technologia produkcji pozwala na podążanie za dzisiejszymi trendami. Plastyczny materiał daje możliwość tworzenia nawet najbardziej wymyślnych kształtów. Ale także oferowania produktów w dwóch wykończeniach – matowym i w połysku – oraz w dowolnej kolorystyce. Produkowane przez nas modele mogą mieć inny kolor w środku i na zewnątrz („bi-colour").
ZALETY PRODUKTÓW WYKONANYCH Z AQUASTONE®
1
Daje możliwość oferowania produktów w różnych wariantach kolorystycznych i wykończeniach powierzchni.
2
Dająca łatwo się formować masa pozwala na tworzenie modeli w różnych formach i stylistyce.
3
Jest przyjazny dla człowieka i środowiska – nie uczula i nie podrażnia.
5
Akumuluje ciepło – jego powierzchnia jest przyjemna i ciepła w dotyku.
4
Jest odporny na uderzenia i naprawialny.
6
Precyzyjnie odwzorowuje projekt.
8
Jest odporny na proces starzenia się i utratę połysku.
7
Jest higieniczny i łatwy do utrzymania w czystości dzięki niezwykle gładkiej powierzchni.
PIELĘGNACJA
Wszystkie nasze produkty wykonano z materiału, który składa się przynajmniej w 75% ze skały dolomitowej. Powierzchnia produktu zachowuje piękny wygląd na lata i w standardowych warunkach użytkowania wymaga jedynie odrobiny pielęgnacji. Do codziennego czyszczenia powierzchni błyszczących i matowych zalecamy powszechnie dostępne środki czystości bez substancji ściernych dla zachowania świeżego wyglądu. Powierzchnie matowe mogą co jakiś czas wymagać czyszczenia środkami o delikatnym działaniu ściernym.

Dla zachowania piękna i czystości powierzchni produktu należy unikać na nim plam z farby do włosów, szminki i innych produktów o działaniu barwiącym. W przypadku wystąpienia takiego zabrudzenia należy natychmiast wyczyścić powierzchnię produktu.

Temperatura wody do mycia umywalki nie powinna przekraczać 70°C, a do mycia wanny i brodzika 75°C. Nie używać środków do mycia i pielęgnacji wyposażenia łazienek zawierających barwniki naturalne lub sztuczne. Więcej szczegółów odnośnie pielęgnacji naszych produktów znajdą Państwo w ulotce.
CERTYFIKATY

Nasz kompozyt kamienny uzyskał:
ZNAK CE
wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia" Unii Europejskiej (UE).
DOP
TBC
ATEST HIGIENICZNY PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY
TBC
NASZ ZAKŁAD PRODUKCYJNY SPEŁNIA WYMAGANIA NORMY ISO
ZESTAW NAPRAWCZY TBC
WARIANTY WYKOŃCZENIA
Nasza technologia produkcji pozwala na stworzenie modeli w wykończeniu matowym, jak i w połysku. W pełni dowolna jest ich kolorystyka. A dodatkowo wanny, umywalki i brodziki prysznicowe mogą mieć odmienny kolor na zewnątrz i w środku („bi-colour").
GWARANCJA
Na wszystkie nasze produkty udzielamy 2-letniej gwarancji
POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?
Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
AquaStone
+48 731 659 305
info@aquastone.com
ul. Strzelecka 29A/39
61-846 Poznań