WITAJ W ŚWIECIE WŁASNEJ MARKI
Proponujemy autorskie rozwiązania wzornicze idealnie dopasowane do potrzeb Twoich klientów. Produkty tworzone dla Twojej marki własnej będą połączeniem najwyższej jakości z funkcjonalnością. To pomoże im odnieść rynkowy sukces.
KIM JESTEŚMY?
Firma AquaStone to zespół doświadczonych profesjonalistów branży łazienkowej. Ale przede wszystkim pasjonatów, których połączyło zamiłowanie do pięknych produktów wyposażenia łazienek.

Stawiamy na trwałe relacje biznesowe i odpowiedzialne partnerstwo oparte na zaufaniu, zaangażowaniu oraz tradycyjnych wartościach takich jak: solidność, rzetelność i terminowość.

Naszym największym kapitałem, który oferujemy Tobie jest pasja, wiedza, własne zaplecze technologiczne, wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane kompetencje techniczne.
W dobie coraz silniejszej konkurencji, marka własna to przede wszystkim przewaga konkurencyjna. Sprzedaż produktów pod własnym brandem pozwala uzyskać większe marże, prestiż oraz wyróżnić się na tle konkurencji.

Współpracując z nami, będziesz mógł stworzyć produkt, który odniesie sukces sprzedażowy, bo dostosowany będzie dokładnie do potrzeb Twoich odbiorców.
JEST NATURALNEGO POCHODZENIA
Przyjazny środowisku materiał składa się z około 75% naturalnego skruszonego dolomitu, a w 25% z żywicy poliestrowej. Komponenty do jego tworzenia pochodzą ze sprawdzonych i certyfikowanych źródeł.
JEST WYTRZYMAŁY
Dzięki swojemu głównemu składnikowi, który ma naturalne pochodzenie, modele wykonane z kompozytu kamiennego Aquastone® są twarde i odporne na uszkodzenia. W przeciwieństwie do innych materiałów obecnych na rynku, produkty w przypadku niewielkich uszkodzeń są w pełni naprawialne.
JEST INNOWACYJNY
Kompozyt kamienny Aquastone® posiada specjalny składnik hydrofobowy, który zapewnia lepsze walory użytkowe produktów. Ich gładsza powierzchnia sprawia, że są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i bardziej higieniczne.
DAJE PRAWIE NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE
Nasza technologia produkcji pozwala na podążanie za dzisiejszymi trendami. Plastyczny materiał daje możliwość tworzenia nawet najbardziej wymyślnych kształtów. Ale także oferowania produktów w dwóch wykończeniach – matowym i w połysku – oraz w dowolnej kolorystyce. Produkowane przez nas modele mogą mieć inny kolor w środku i na zewnątrz („bi-colour").
Error get alias
Error get alias
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE
AquaStone Sp. z o.o.
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin
NIP 7831802094
+48 663 900 100
info@aquastone.eu