CZYM JEST AQUASTONE®

Kamienny kompozyt AQUASTONE® powstał dzięki wdrożeniu nowatorskiej receptury materiału kompozytowego i składa się w 75% ze skruszonego dolomitu, a w 25% z żywicy poliestrowej. Nasze surowce pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych źródeł europejskich, dlatego wytwarzane z nich produkty są w pełni bezpieczne dla użytkownika, nie tracąc przy tym naturalnego koloru. Materiał AQUASTONE® znajduje coraz większe uznanie wśród producentów ceniących sobie wysoką jakość wyrobów sanitarnych.
PRZYJAZNY
Struktura powierzchni wyrobów z AQUASTONE® (wykonanie połysk lub mat) sprawia, że jest bardzo przyjemna w dotyku. Unikalną zaleta kamiennego kompozytu jest jego stabilność termiczna, dzięki czemu woda w wannie dłużej utrzymuje swoja temperaturę.
WYTRZYMAŁY
Dzięki składnikom pochodzenia naturalnego wyroby wykonane z kompozytu kamiennego AQUASTONE® są wyjątkowo twarde i odporne na uszkodzenia. W porównaniu do innych materiałów obecnych na rynku, produkty te są w pełni naprawialne w przypadku niewielkich uszkodzeń.
INNOWACYJNY
Kompozyt kamienny AQUASTONE® posiada wyższe właściwości hydrofobowe, co zwiększa walory użytkowe. Jego „gładsza" powierzchnia ułatwia utrzymanie wyrobów sanitarnych w czystości.
DAJĄCY DOWOLNOŚĆ PROJEKTOWANIA
AQUASTONE® charakteryzuje się wyjątkową plastycznością w procesie produkcji, dzięki czemu pozwala dowolnie kształtować i tworzyć nawet najbardziej finezyjne formy o wąskich ścianach. Technologia umożliwia wykonanie wyrobów w każdym dowolnym kolorze powierzchni, w tym w różnym kolorze na zewnątrz i wewnątrz produktu.
PIELĘGNACJA

Dla zachowania świeżego wyglądu, do codziennego czyszczenia powierzchni zarówno błyszczących jak i matowych, zalecamy powszechnie dostępne środki czystości niezawierające substancji ściernych. Powierzchnie matowe należy co pewien czas odświeżać materiałami o delikatnym działaniu ściernym.
ZESTAW NAPRAWCZY

Niewielkie uszkodzenia w wannach i umywalkach wykonanych z kompozytu AQUASTONE®, w porównaniu do innych materiałów, można łatwo naprawić używając oferowanych przez nas zestawów naprawczych.
CERTYFIKATY I ATESTY
GWARANCJA
Na wszystkie nasze produkty udzielamy 2-letniej gwarancji.
© 2021 AQUASTONE
  • AquaStone Sp. z o.o.
  • ul. Gospodarcza 26
  • 20-213 Lublin
  • NIP 7831802094
  • +48 663 900 100
  • info@aquastone.eu